26 april 2022

Terugblik themasessie plant-based protein

Op 21 april organiseerde NVG voor het eerst sinds corona weer een fysiek event. In de themasessie plant-based protein namen sprekers Guido Bosch (WUR) en Frank en Dirk (Duynie Ingredients) ons mee in dit interessante thema. Daarnaast ontmoetten onze leden voor het eerst ‘live’ al onze kennispartners tijdens de netwerklunch “Food for thought”. Deze sessies werden omlijst met een meeting van de Technische Werkgroep en de Algemene Ledenvergadering.

Het was een mooie dag met inspirerende gesprekken en nuttige informatie uitwisseling. We zijn trots op onze leden en kennispartners die zich samen inzetten voor een sterke huisdiervoedingssector; inspiratie is het vliegwiel van vooruitgang!

We kijken nu al uit naar onze volgende bijeenkomst! 

Deel deze pagina

Vragen of opmerkingen? Stuur ons een email

Contact met NVG

Nederlandse Voedingsindustrie Gezelschapsdieren (NVG)
Reitseplein 1
5037 AA Tilburg 

Op de hoogte blijven?

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief en volg ons op LinkedIn. 

© 2002 - 2024 | Nederlandse Voedingsindustrie Gezelschapsdieren 

Privacybeleid Disclaimer Cookiebeleid Cookievoorkeuren